«Мистецтво війни» Сунь-Цзи

«Мистецтво війни» Сунь-ЦзиНазва: Мистецтво війни
Письменник: Сунь-Цзи
Рік: 2015
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Військова справа, спецслужби

 

 

 

Анотація до книги «Мистецтво війни» Сунь-Цзи

Конфлікт є невід’ємною частиною життя людей і держав, як стверджує цей давньокитайський класичний твір за стратегією, у нас є все необхідне, щоб упоратися з конфліктною ситуацією мудро, чесно та переможно.
Складений понад дві тисячі років тому таємничим воїном-філософом, трактат «Мистецтво війни» досі є найвпливовішою книгою зі стратегії у світі. І зараз її ретельно вивчають азіатські політики та керівники, так само, як і стародавні воєначальники. Трактат відповідає на найскладніше питання: як здобути перемогу без бою?
Замість того, щоб описувати логістику війни, Сунь-Цзи демонструє як досягти успіху, використовуючи власні тактичні переваги, блискуче демонструючи, як виграти битву умів.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka