«Мистецтво стійкості: стратегії для незламного розуму і тіла» Росс Еджлі

«Мистецтво стійкості: стратегії для незламного розуму і тіла» Росс ЕджліНазва: Мистецтво стійкості: стратегії для незламного розуму і тіла
Письменник: Росс Еджлі
Рік: 2023
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Спорт, фітнес, Мотивація, Саморозвиток, самовдосконалення

 

Анотація до книги «Мистецтво стійкості: стратегії для незламного розуму і тіла» Росс Еджлі

Росс Еджлі прославився тим, що пробіг марафон, підтягуючи 1,4-тонну машину, і піднявся канатом на висоту Евересту (8848 м), після того як жив з ченцями-воїнами Ямабуси в Японії і брав участь у шаманських ритуалах. у джунглях Амазонки. У своїй епічній подорожі довжиною 1780 миль навколо Великобританії, яка тривала 157 днів, Рос проплив через гігантські медузи, вири з привидами та забруднені судноплавні шляхи, рухаючись так сильно і так швидко, що в нього відвалилася мова. Росса “Найпристосованіша книга у світі” досліджувала науку про фізичну форму. Рос використовує свій досвід плавання та інші дивовижні досягнення у витривалості, де йому вдалося подолати непереборний біль, труднощі та негаразди, для вивчення результатів спортсменів-екстремалів, військових та фахівців розкрити секрети розумової підготовки та вивчити концепцію стійкості, наполегливості, відваги та дисциплінованого настрою у подоланні труднощів.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka