«Мислення швидке й повільне» Деніел Канеман

«Мислення швидке й повне» Деніел КанеманНазва: Мислення швидке й повільне
Письменник: Деніел Канеман
Рік: 2017
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Психологія

 

 

 

Анотація до книги «Мислення швидке й повільне» Деніел Канеман

Наші дії та поступки визначені нашими думками. Але чи завжди контролюємо наше мислення? Нобелівський лауреат Даніель Канеман пояснює, чому ми під час робимо нераціональні поступки і як ми приймаємо невірні рішення. Ми маємо дві системи мислення. “Повільне” мислення включається коли ми вирішуємо завдання або вибираємо товар у магазині. Зазвичай нам здається, що ми впевнено контролюємо ці процеси, але не забуватимемо, що за нашою свідомістю у фоновому режимі постійно працює “швидке” мислення. двох типах мислення – “повільному” та “швидкому” – і про те, як вони контролюють наше життя. Навіть очевидні висновки часто ґрунтуються на хибних передумовах.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka