«Ми проти вас» Фредрик Бакман

«Ми проти вас» Фредрик БакманНазва: Ми проти вас
Письменник: Фредрик Бакман
Рік: 2020
Видавництво: #книголав
Жанр: Сучасна проза, Спорт, Книги для підлітків, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Ми проти вас» Фредрик Бакман

У захопливому продовженні бестселера “Ведмеже місто”, відомого шведського письменника Фредріка Бакмана, “Ми проти вас” вирушаємо в епіцентр непримиренного протистояння, яке переплітається зі спортивною боротьбою і політичними інтригами.

У містечку Бйорнстад та його сусідньому Геді, наміряному на перемогу за будь-яку ціну, відбуваються події, що ставлять під загрозу не лише майбутнє хокейного клубу, але й майбутнє самого міста. Після трагічних подій, що попередили важливий матч, команду покидають не лише гравці та тренер, але й спонсори. Однак, коли здається, що все втрачено, новий шанс з’являється на горизонті разом з новими гравцями та підтримкою місцевих жителів.

Зі зростанням напруги і ненависті, коли команди наближаються до вирішального матчу, питання залишається: чи можливе примирення? Чи зможуть вони знайти спільну мову та врятувати те, що вже майже втрачено? “Ми проти вас” – це захоплива подорож в світ спорту, дружби, інтриг та надії, де кожен крок може виявитися вирішальним.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ми проти вас» Фредрик Бакман онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka