«Музей покинутих секретів» Оксана Забужко

Рік: 2009
Жанри: Сучасна українська література, Сучасна проза

Анотація до книги «Музей покинутих секретів» Оксана Забужко

Оксана Забужко, поет та прозаїк – один із найпопулярніших сучасних українських авторів. Її популярність давно вийшла за межі України. Роман “Музей занедбаних секретів” – український епос, що охоплює ціле століття. Країна, розколота між Польщею та Радянським Союзом, що пережила голодомор, сталінські репресії, війну, нарешті здобула незалежність. Але чи стала вона справді вільною? Інший погляд на спільну історію, здатний шокувати, але необхідний, аби зрозуміти сучасну Україну.

Запам’ятай одне — історію роблять гроші. Так завжди було, є і буде.