«Мудрість жінки» Луіза Л. Хей

«Мудрість жінки» Луіза Л. ХейНазва: Мудрість жінки
Письменник: Луіза Л. Хей
Рік: 2020
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Мотивація, Саморозвиток

 

 

 

Анотація до книги «Мудрість жінки» Луіза Л. Хей

“Мудрість жінки” Луїзи Л. Хей — це світло на шляху самопізнання та визначення унікального значення кожної жінки. Авторка прокладає шлях до внутрішньої гармонії та успіху, розкриваючи перед читачами таємниці самовизначення, кохання та життєвого успіху.

У своїй книзі Луїза Л. Хей покликана звільнити жінок від стереотипів і власних обмежень, надихаючи їх визнати власну силу і можливості. Авторка вчить, як перетворити життя, розвивати самоповагу, розбудити творчі сили і прагнути до гармонії у всіх сферах існування.

“Мудрість жінки” — це не лише книга, але і провідник для жінок будь-якого віку і статусу, щоб вони могли зрозуміти своє справжнє призначення, піднятися над труднощами та нарешті розквітнути в повному світлі своєї власної мудрості.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Мудрість жінки» Луіза Л. Хей онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka