« Мова-меч. Як говорила радянська імперія » Євгенія Кузнєцова

« Мова-меч. Як говорила радянська імперія » Євгенія Кузнєцова
Назва: « Мова-меч. Як говорила радянська імперія »
Письменник: Євгенія Кузнєцова
Рік: 2023
Видавництво: Твоя Підпільна Гуманітарка
Жанр: сторія

 

 

 

Анотація до книги « Мова-меч. Як говорила радянська імперія » Євгенія Кузнєцова

Книга “Мова-меч. Як говорила радянська імперія” від Євгенія Кузнєцова – це неабиякий інтелектуальний пошук в історії мов та їхніх впливів на суспільство. Автор у цій роботі вирішив розглянути заплутані стосунки між мовами та національними ідентичностями, які склалася в часи Радянського Союзу.

Книга пропонує читачеві розгорнутий погляд на мовну реальність колишнього СРСР через призму історії, політики та культури. Вона розглядає питання про втрату мовних ідентичностей, сором перед рідними діалектами та стереотипи про мови різних народів.

“Мова-меч” несе важливий соціальний і політичний контекст, нагадуючи читачеві про важливість розуміння власної мови та національної спадщини. Книга ставить питання, які залишаються актуальними і сьогодні, і допомагає глибше зрозуміти важливість збереження мовної різноманітності в сучасному світі. Це обов’язкове читання для всіх, хто цікавиться мовними питаннями, історією та культурними взаємодіями. Книга “Мова-меч” стає не тільки дзеркалом минулого, але й світлом для майбутнього, в якому мова має бути щитом, що оберігає культурну спадщину.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Мова-меч. Як говорила радянська імперія » Євгенія Кузнєцова онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka