«Мости округу Медісон» Роберт Джеймс Воллер

«Мости округу Медісон» Роберт Джеймс ВоллерНазва: Мости округу Медісон
Письменник: Роберт Джеймс Воллер
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Любовні романи, Класична проза, Зарубіжні любовні романи, Сучасна зарубіжна література, Сучасні любовні романи

Анотація до книги «Мости округу Медісон» Роберт Джеймс Воллер

«Мости округу Медісон» Роберта Джеймса Воллера — це легендарна історія кохання, яка зачарувала мільйони сердець і стала основою для відомого фільму з Клінтом Іствудом і Меріл Стріп у головних ролях.

В центрі сюжету — зустріч двох самотніх душ. Вона — віддана дружина фермера і мати двох дітей, яка живе звичайним сільським життям. Він — вільний фотограф, який мандрує світом і вважає себе останнім ковбоєм. Їхні шляхи перетнулися випадково, і в цю мить вони зрозуміли, що шукали одне одного все своє життя. Однак, доля відвела їм лише чотири дні, протягом яких вони пережили найяскравіші миті свого життя.

«Мости округу Медісон» — це не просто роман про кохання. Це зворушлива історія двох людей, які знайшли одне одного в найнеочікуваніший момент і створили щось більше, ніж просто стосунки. Вони стали єдиним цілим, і цей зв’язок змінив їхні життя назавжди.

Читайте книгу онлайн або завантажте її безкоштовно в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua. Книга доступна українською мовою у форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Мости округу Медісон» Роберт Джеймс Воллер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.