«Моссад. Найвидатніші операції ізраїльської розвідки» Міхаель Бар-Зохар, Ніссім Мішаль

«Моссад. Найвидатніші операції ізраїльської розвідки» Міхаель Бар-Зохар, Ніссім МішальНазва: Моссад. Найвидатніші операції ізраїльської розвідки
Письменник: Міхаель Бар-Зохар, Ніссім Мішаль
Рік: 2021
Жанри: Книги про війну

 

 

 

Анотація до книги «Моссад. Найвидатніші операції ізраїльської розвідки» Міхаель Бар-Зохар, Ніссім Мішаль

Книга заснована на багаторічних дослідженнях та інтерв”ю з ізраїльськими лідерами та оперативниками Моссаду. Автори, які мають доступ до секретної інформації, розповідають про найважливіші операції Моссада та його співробітників, чия робота увійшла до анналів історії спецслужб.
З часів свого створення понад 60 років тому Моссад веде безстрашну таємну боротьбу з небезпеками, що загрожують Ізраїлю. У процесі боротьби з тероризмом Моссад з 1970-х років захоплює та ліквідує десятки відомих терористів у їхніх опорних пунктах у Бейруті, Дамаску, Багдаді та Тунісі та на бойових постах у Парижі, Римі, Афінах та Кіпрі. Безіменні бійки Моссада – основне джерело його життєвої сили. Це чоловіки та жінки, які ризикують своїм життям, живуть вдало від сімей під вигаданими іменами, проводять відважні операції у ворожих державах, де найменша помилка загрожує арештом, тортурами чи смертю.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

 

Оцініть статтю
E-Biblioteka