«Морок над містом» Олена Кузьміна

«Морок над містом» Олена Кузьміна
Назва: Морок над містом
Письменник: Олена Кузьміна
Рік: 2023
Видавництво: Темпора
Жанр: Фантастика

 

 

 

Анотація до книги «Морок над містом» Олена Кузьміна

“Морок над містом” від Олени Кузьміни – це захоплива історія про жінку на ім’я Оксана, яка знаходиться на роздоріжжі свого життя. Вона бореться з особистими проблемами, включаючи важкі вибори в особистому житті та професійні труднощі, і водночас стикається з надприродними явищами, які змінюють її світогляд.

Оксана, головна героїня, має проблеми з прийняттям рішень та вирішенням власних конфліктів. Вона шукає вихід зі своїх труднощів, п’є антидепресанти і не може знайти своє місце в житті. Одного дня вона починає бачити незвичайних істот, які перебувають поза межами живих, і це відкриває їй інший світ, який вона раніше не помічала.

Книга розкриває драматичну історію Оксани, яка вимушена боротися з надприродними силами та вибирати сторону у війні між живими і немертвими. Вона вимушена розібратися у власних почуттях і визначитися, на чиїй стороні вона стоїть.

“Морок над містом” – це захоплюючий роман, який об’єднує в собі елементи містичного та психологічного трилера. Він допомагає читачеві зрозуміти, що інколи нам доводиться боротися з власними демонами, а також із загадковими силами, які впливають на наше життя.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Морок над містом» Олена Кузьміна онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka