«Морг. Історії луганського санітара» Євген Спірін

«Морг. Історії луганського санітара» Євген СпірінНазва: Морг. Історії луганського санітара
Письменник: Євген Спірін
Рік: 2020
Жанр: Біографії і Мемуари

 

 

 

Анотація до книги «Морг. Історії луганського санітара» Євген Спірін

Євген Спірін починав журналістську кар’єру в морзі — холодному та луганському. Звідти він вів блог, який згодом виріс у книгу про смерть, прийняття та безапеляційну долю. Замітки санітара зрештою почали нагадувати репортажні «кулстори», яким ніби й віриш, але водночас локшину збираєш на вухах. Хоча багато сюжетів автор справді взяв із життя, на папері вони стають гіперболізованими та іронічними: жив, пил, помер — смішно.

У цих історіях іронія виконує терапевтичну функцію: оповідач знає, що буттям керує певний порядок, і зрештою помруть усі. Розуміючи це, він приймає навколишній хаос зі стоїчним спокоєм. Хроніка луганської реальності 2009-2014 років постає перед нами у чорнушних замальовках людини, якій уже нічого не страшно.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka