«Морбакка» Сельма Лагерлеф

«Морбакка» Сельма ЛагерлефНазва: Морбакка
Письменник: Сельма Лагерлеф
Рік: 2023
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна проза, Біографії і Мемуари

 

 

 

Анотація до книги «Морбакка» Сельма Лагерлеф

“Морбакка” — це не просто книга про дім дитинства відомої письменниці Сельми Лагерлеф. Це мандрівка у світ спогадів, де кожна сторінка переповідає неймовірні історії про минуле авторки та її родини.

У цій збірці легендарна письменниця відкриває перед читачем картини свого дитинства в садибі Морбакка на півдні Швеції. Тут звучать згадки про батька, діда, родичів та сусідів, які створюють неповторну атмосферу місця. Кожна сторінка книги наповнена ностальгією та казковими образами, які переносять читача у чарівний світ минулих днів.

Сельма Лагерлеф вміло переплітає реальність із місцевими байками та легендами, створюючи неповторний настрій казки та водночас розкриваючи життя сім’ї та людей, що оточували її. “Морбакка” — це не лише опис садиби, а й магічна “капсула часу”, яка дарує читачеві можливість зануритися у світ дитинства великої письменниці.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Морбакка» Сельма Лагерлеф онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka