«Монтессорі для малюків. Як виховати допитливу й відповідальну дитину. Посібник для батьків» Симона Дейвіс

«Монтессорі для малюків. Як виховати допитливу й відповідальну дитину. Посібник для батьків» Симона ДейвісНазва: Монтессорі для малюків. Як виховати допитливу й відповідальну дитину. Посібник для батьків
Письменник: Симона Дейвіс
Рік: 2023
Видавництво: Book Chef
Жанр: Психологія, Дитяча психологія, Виховання дітей, Дім, Сім’я, Саморозвиток, самовдосконалення

 

 

 

Анотація до книги «Монтессорі для малюків. Як виховати допитливу й відповідальну дитину. Посібник для батьків» Симона Дейвіс

Книга «Монтессорі для малюків» Симона Дейвіс — це яскравий компас для батьків, які прагнуть зрозуміти та впровадити у своєму житті принципи виховання за системою Марії Монтессорі. Автор не лише розповідає про основні принципи цього підходу, але й ділиться цінними порадами та практичними інструкціями.

У цій книзі ви знайдете не лише теоретичні відомості, але й практичні поради щодо того, як створити вдома середовище, сприятливе для розвитку дитини, як виховати в ній відповідальність та допитливість. Крім того, книга багата на ілюстрації та історії реальних Монтессорі-сімей, що надає можливість зрозуміти підходи Монтессорі на практиці.

Читачі отримають засоби для збереження спокою у будь-яких життєвих ситуаціях, зможуть ефективно управляти поведінкою дитини без стресу та покарань, а також знайдуть індивідуальні підходи до розвитку своєї дитини, які враховують її потреби та інтереси. «Монтессорі для малюків» стане надійним провідником для батьків у світі виховання та розвитку дитини, допомагаючи їм стати свідомими, уважними та спокійними батьками.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Монтессорі для малюків. Як виховати допитливу й відповідальну дитину. Посібник для батьків» Симона Дейвіс онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka