«Молоко з кров’ю» Люко Дашвар

«Молоко з кров'ю» Люко ДашварНазва: Молоко з кров’ю
Письменник: Люко Дашвар
Рік: 2008
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Сучасні любовні романи, Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Молоко з кров’ю» Люко Дашвар

“Молоко з кров’ю” – друга книга двічі лауреатки премії “Коронація слова”, журналістки та сценаристки Ірини Чернової. Як пов’язані історія трагічного сільського кохання середини двадцятого століття та доля юної 17-річної Руслани, дочки українського олігарха в еміграції? Маруся та Степан любили один одного з дитинства, але пов’язали свої долі лише таємно, обманюючи свої сім’ї, живучи «від однієї ночі до іншої», та й ці ночі були рідкісні. Їх називали рудим Німцем і гордою Румункою, нічого про них не знали, але злим мовам не було спокою. Руслана ж жадала з Лондона повернутися на батьківщину, але не охоронців і батьківських грошей вона хотіла, а чогось більшого, з народних легенд… І всі ці долі пов’язали коралові намисто, кільцем замкнувши чужих, начебто, людей.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka