«Моя бабуся просить їй вибачити» Фредрик Бакман

«Моя бабуся просить їй вибачити» Фредрик БакманНазва: Моя бабуся просить їй вибачити
Письменник: Фредрик Бакман
Рік: 2017
Видавництво: #книголав
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Психологія, Загальна психологія

 

 

 

Анотація до книги «Моя бабуся просить їй вибачити» Фредрик Бакман

У захопливій книзі “Моя бабуся просить їй вибачити” Фредріка Бакмана ми занурюємося у світ Ельзи – семирічної дівчинки, для якої її бабуся є найкращим другом і співучасником у захопливих пригодах. Проте ця бабуся – не така, як інші. Вона – сімдесяти сім років життя, сміху, та неймовірних витівок, таких, як стояння на балконі та обстріл перехожих із рушниці для пейнтболу.

Після смерті Бабусі, Ельзі залишається лише листи, написані до тих, перед ким вона відчувала провину. Ці листи стають ключем до найбільшої пригоди для Ельзи – подорожі до Країни-Спросоння та Королівства Міамас, де нормальність не має значення, а діти можуть бути собою.

Ця книга, яка змушує читача сміятися та плакати одночасно, стає справжньою майстернею трагікомедії. Вона занурює нас у світ дитинства, де межа між сміхом та сльозами дуже тонка, але саме тут ми вчимося прощати, приймати і відпускати.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Моя бабуся просить їй вибачити» Фредрик Бакман онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka