«Місто з химерами» Олесь Ільченко

«Місто з химерами» Олесь ІльченкоНазва: Місто з химерами
Письменник: Олесь Ільченко
Рік: 2019
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література, Українська проза

 

 

 

Анотація до книги «Місто з химерами» Олесь Ільченко

Цей роман присвячений розкриттю загадок життя відомого будівельника Владислава Городецького, де читачі разом із героями твору також матимуть можливість розкрити головну таємницю Києва. Загалом це символічне повернення у часі та занурення у життя Києва початку ХХ століття: зустріч із Ларисою Косач у Музеї старожитностей, частування з гарячим шоколадом у кафе “Семадени” разом із Ігорем Сікорським. Що стосується згаданих таємниць і загадок, то в ході дії можна дізнатися, що означає “трикутник, що зловить”? Чому його було створено? Що знаходиться у центрі цього трикутника? Чому небезпека витає над старим городом і чи справді вона вже у минулому?

“За кілька секунд закривавлений молодик лежав ниць на землі, – дізнаємося ми про цю дивовижну історію. – До робітника бігли товариші, Леонтьєв, майстер Петро з Городецьким… І без медиків було зрозуміло: юнак мертв., метушилися люди, роззяви- перехожі зібралися глянути на тіло молодого будівельника, а Григорій, навпаки, злодійкувато озирнувся і швидким кроком пішов геть”.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka