«Місто брехні» Ліан Таннер

«Місто брехні» Ліан ТаннерНазва: Місто брехні
Письменник: Ліан Таннер
Рік: 2021
Жанри: Зарубіжне фентезі, Дитяча фантастика

 

 

 

Анотація до книги «Місто брехні» Ліан Таннер

Голди Рот – навчена злодійка і майстерна брехуха. Разом зі своєю подругою Тоадспіт вона має бути одним із Охоронців таємничого музею Данта. Але, хоча вона відчайдушно хоче стати Охоронцем, вона не залишить своїх хворих батьків заради цього.
Але коли сестру Поганки Бонни викрадають, він і Голди змушені йти за шанувальниками дітей у сусіднє місто Спок. По дорозі Мухомор теж потрапляє в полон, і Голди виявляється втягненою у Фестиваль брехні, де кожне сказане слово означає щось інше, і нікому не можна довіряти. Там Голді виявляє деякі небезпечні секрети – секрети, які шанувальники дітей уб’ють, щоб захистити. Їй стануть у пригоді всі її навички лиходія і брехуна, якщо вона хоче вижити і врятувати своїх друзів.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka