«Міст у Терабітію» Кетрін Патерсон

«Міст у Терабітію» Кетрін ПатерсонНазва: Міст у Терабітію
Письменник: Кетрін Патерсон
Рік: 1977
Жанри: Зарубіжні дитячі книги, Дитячі пригоди, Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «Міст у Терабітію» Кетрін Патерсон

Ім’я американської письменниці Кетрін Патерсон широко відоме за межами Сполучених Штатів. Її літературна майстерність була відзначена величезною кількістю міжнародних та національних нагород у галузі дитячої літератури, серед яких медаль Х. К. Андерсена, премія А. Ліндгрен та дві медалі Ньюбері. Письменниця знаходить у собі сміливість говорити про такі «незручні» речі, як біль, нерозуміння, самотність і навіть смерть. Історії Патерсон не завжди добре закінчуються, але вони завжди перейняті надією. Саме такі книги допомагають молодій людині дорослішати.

Десятирічний Джессі Еронс чудово малює, лише мало хто про це знає. Батьки ледве зводять кінці з кінцями – їм не до фантазій сина, а сестри, якщо провідають, дошкулятимуть глузуваннями. Але одного разу у Джессі з’являється нова сусідка – його однолітка Леслі Берк. Вона зовсім не така, як решта його однокласників: і одягнена дивно, і телевізора в неї немає. Зате вона знає купу різних історій і з нею можна говорити про що завгодно. І навіть разом вирушити до казкової країни – Терабітії…

У цій пронизливій і мудрій книзі йдеться про мужність бути самим собою і про те, як важка втрата допомагає стати сильнішою та знайти свій шлях. У 1978 році за роман «Міст у Терабітію» Кетрін Патерсон була нагороджена найпочеснішою премією США в галузі дитячої літератури – медаллю Ньюбері.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka