«Місіс Делловей» Вірджинія Вулф

«Місіс Делловей» Вірджинія ВулфНазва: Місіс Делловей
Письменник: Вірджинія Вулф
Рік: 1925
Жанри: Література 20 століття

 

 

 

Анотація до книги «Місіс Делловей» Вірджинія Вулф

Коли молодість з усіма ее пристрастями та бурхливих переживаннями Вже позаду, коли більшість Із важлівіх РІШЕНЬ у жітті Вже Прийнято й людина зупіняється на порозі зрілості, Цілком природно, что вона Раптена відчуває необходимость озірнутіся назад і оцініті пройдений шлях. Роман «Місіс Делловей» (1925) брітанської пісьменніці Вірджінії Вулф (1888-1942), Який критики часто порівнюють з «Уліссом» Джеймса Джойса, розповідає про один день Із життя Клариси Делловей, залюбленої в життя лондонської леді з Вищих ешелонів Британського Суспільства. Чудовий Червневий день занурює ее в спогади про щасливі молоді роки. Клариса розмірковує про свой вибір війта заміж за надійного та статечні Річарда Делловея, відмовівші екстравагантна Пітеру Волш, которого вона Палко Кохан. Річард БУВ ее опорою впродовж усіх ціх років, и вона прожила з ним щасливе життя, однак Ваганов й досі не дають їй Спок. Если решение Було правильно, чому ж тоді серце щемить від однієї згадка про ті Далекі літні дні?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka