«Міс Ґрем. Кулінарна книга шпигунки» Селія Різ

«Міс Ґрем. Кулінарна книга шпигунки» Селія РізНазва: Міс Ґрем. Кулінарна книга шпигунки
Письменник: Селія Різ
Рік: 2021
Видавництво: #книголав
Жанри: Історичні пригоди, Зарубіжні пригоди, Книги про пригоди, Військова справа, спецслужби

 

 

Анотація до книги «Міс Ґрем. Кулінарна книга шпигунки» Селія Різ

Історія цього роману розвивається у період після закінчення Другої світової війни. Державні таємниці, зрада, шпигунські ігри, жіноча дружба та навіть кулінарні рецепти – саме такий гучний коктейль запропоновано читачеві. За сюжетом, головна героїня працює вчителькою німецької мови, але прагне пригод. У цей час уряд Великобританії створює Комісію з контролю, яка наймає британців на роботу в Німеччині для відновлення зруйнованої нації та розкриття злочинів війни. Шкільна вчителька викликається на заклик. Після співбесіди з ним у Комісії вирішують, що вона ідеальна кандидатка для того, щоб працювати на іншому рівні та стати шпигункою: вона самотня, має непомітну зовнішність і знає німецьку. А ще знає одного з найвідоміших військових злочинців – графа Курта фон Стабенова, з яким кілька років тому вона подорожувала Англією. Тому наша «вчителька» вирушає до Німеччини, де допомагає відновлювати початкові школи та стає шпигункою. Для передачі секретної інформації вона використовує шпальти в кулінарних журналах, веде від імені відомого автора кулінарних книг.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka