«Мініпосібник з оборони міст у сучасних умовах» Джон Спенсер

«Мініпосібник з оборони міст у сучасних умовах» Джон СпенсерНазва: Мініпосібник з оборони міст у сучасних умовах
Письменник: Джон Спенсер
Рік: 2022
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Військова справа, спецслужби, Медицина, Прикладна і науково-популярна література

 

 

Анотація до книги «Мініпосібник з оборони міст у сучасних умовах» Джон Спенсер

Посібник Джона Спенсера буде корисний як професійним військовим, так і бійцям тероборони і всім, хто захищає українські міста. Автор дає дуже практичні і стислі рекомендації, як вести оборону, зводити опорні пункти, обстрілювати позиції ворога, влаштовувати засідку, захищати цивільних і надавати першу допомогу. Ці настанови підкріплені схемами та реальним бойовим досвідом. Книжка значно підвищить ефективність боротьби з ворогом та збереже життя українським військовим і цивільним.

Це конспект з порадами американського військового, який здолав шлях від рядового солдата до майора, від військового аналітика до викладача ВестПойнту. У посібнику зібрано найцінніші настанови військового з 25-річним стажем і ветерана війни в Іраку. Ці знання можуть врятувати життя українським захисникам.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka