«Міфи Давньої Греції» Катерина Гловацька

«Міфи Давньої Греції» Катерина ГловацькаНазва: Міфи Давньої Греції
Письменник: Катерина Гловацька
Рік: 2022
Жанри: Антична література, Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «Міфи Давньої Греції» Катерина Гловацька

Ви, напевно, чули вирази: “сизіфова праця”, “танталові муки”, “прокрустове ложе”, “авгієві стайні”, “троянський кінь”, “самолюбний нарцис”, “яблуко розбрату”. А чи знаєте ви, що ці багато крилатих виразів, що стали органічною, невід’ємною частиною нашої мови, культури, прийшли до нас з міфології стародавніх греків? Знати грецьку міфологію дуже важливо. Образи грецьких міфів відбилися у багатьох творах літератури та мистецтва, їх щедро використовували у своїх працях класики марксизму-ленінізму, вони міцно увійшли до нашого повсякденного життя. Ця книга, дорогі друзі, познайомить вас із найвідомішими міфами Стародавньої Греції.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka