«Метелик не кричить» Ірен Роздобудько

«Метелик не кричить» Ірен РоздобудькоНазва: Метелик не кричить
Письменник: Ірен Роздобудько
Рік: 2020
Жанри: Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Метелик не кричить» Ірен Роздобудько

Жінка, немов метелик, легка та грайлива, сповнена наївних сподівань та бажань про безтурботне життя. То чи можна дорікати жінці тим, що вона прагне вирватися з рутини й поринути у світле майбутнє без заляпаних жиром каструль, вічної скирти брудної білизни та постійно чимось невдоволених оточуючих?

Не змогла встояти перед таким вибором і героїня книги «Метелик не кричить» Ірен Роздобудько, яку ми пропонуємо читати онлайн українською мовою. Жінка обирає собі нове життя, сповнене неймовірним коханням. Життя, у якому, здається, взагалі немає турбот. Та чи так це насправді? Немов метелик вона летить у вогонь, не помічаючи, як горять її крила.

Моторошна історія однієї жінки – це своєрідний римейк на один із перших трилерів Ірен Роздобудько. Ніби продовжуючи «Перейти темряву», авторка знову торкається теми жіночої долі тих, хто безслідно зникає у гонитві за оманливою перспективою «нового щастя». Тих, кого цинічно обдурили, кинули у саме пекло, вирватися з якого вже неможливо. Проте метелики не кричать…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka