«Мета. Процес безперервного вдосконалення» Джефф Кокс, Еліяху Голдратт

«Мета. Процес безперервного вдосконалення» Джефф Кокс, Еліяху ГолдраттНазва: Мета. Процес безперервного вдосконалення
Письменник: Джефф Кокс, Еліяху Голдратт
Рік: 2019
Жанри: Про бізнес популярно

 

 

 

Анотація до книги «Мета. Процес безперервного вдосконалення» Джефф Кокс, Еліяху Голдратт

Важливо мати уявлення у тому, що відбувається. Причому це стосується не лише власного життя, а й роботи, бізнесу. Коли людина має чітке розуміння, як і робиться, що відбувається кожному етапі, їй простіше все контролювати. У бізнесі простіше уникнути помилок чи вчасно усунути їхні наслідки. У книзі «Мета. Процес безперервного вдосконалення» Голдратт Еліяху розповідає про те, як навчитися керувати тим, що відбувається, як це розуміти. Книжка побудована у форматі виробничого роману, але головне в ній не сюжет, а методологія та поради. Просто в такому контексті інформація засвоюється краще і легко.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka