«Мертві моделі» Мартин Якуб

«Мертві моделі» Мартин ЯкубНазва: Мертві моделі
Письменник: Мартин Якуб
Рік: 2019
Жанри: Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Мертві моделі» Мартин Якуб

За сюжетом цього гостросюжетного чтива, новоспечений приватний детектив без ліцензії, колишній АТОвець Макс Гедзь отримує перше замовлення – знайти фотомодель, що зникла, подругу київського мажора. Здається, ця справа на кілька днів – детектив майже впевнений, що дівчина просто сховалась від свого нав’язливого кавалера. Однак Гедзь навіть не підозрює, у що він уплутався: хтось починає полювати на моделей…

“Щось вкусило її за шию. Різкий біль пронизав все тіло. Ната схопилася за місце укусу. В очах потемніло. Вона впустила ключі, вони голосно брязнули об асфальт. За ними “брякнула” і Ната. Темний силует затулив собою тьмяне світло ліхтаря. “Хтось підняв ключі і схилився над її обличчям. – Мамочка, – пролепетала Ната перед тим, як потонути в темряві”.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka