«Мемуари лісу. Том 1. Спогади Фердинанда Крота» Мікаель Брюн-Арно, Саное

«Мемуари лісу. Том 1. Спогади Фердинанда Крота» Мікаель Брюн-Арно, СаноеНазва: Мемуари лісу. Том 1. Спогади Фердинанда Крота
Письменник: Мікаель Брюн-Арно, Саное
Рік: 2023
Видавництво: Nasha idea
Жанр: Казки, Дитячі книги, Зарубіжні дитячі книги, Дитячі пригоди, Повісті, розповіді

 

 

 

Анотація до книги «Мемуари лісу. Том 1. Спогади Фердинанда Крота» Мікаель Брюн-Арно, Саное

“Мемуари лісу. Том 1. Спогади Фердинанда Крота” — це захоплива подорож у світ лісового життя, де кожне створіння має свою історію, а книгарня Арчібальда Лиса стала своєрідним архівом цих унікальних оповідань. В самому серці лісу, поруч зі селищем Чарівнокори, у дуплі дуба, ця книгарня приховує безліч неймовірних таємниць та вражаючих історій.

Фердинанд Кріт, свідомий того, що його пам’ять починає відмовляти, розпочинає наполегливий пошук своїх власних спогадів. Він робить це через свої мемуари, залишені в книгарні, що стають для нього єдиною надією зберегти пам’ять про те, кого він кохав і що для нього було важливим.

Проте, коли Фердинанд дізнається, що його книгу вже купили, він разом з Арчібальдом вирушає на пошуки таємничого покупця. Їхня подорож лісом перетинає межі реальності та фантазії, дозволяючи читачам зануритися в чарівний світ мрій і спогадів.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Мемуари лісу. Том 1. Спогади Фердинанда Крота» Мікаель Брюн-Арно, Саное онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka