«Механічний апельсин» Ентоні Берджес

«Механічний апельсин» Ентоні БерджесНазва: Механічний апельсин
Письменник: Ентоні Берджес
Рік: 2020
Жанри: Зарубіжна класика

 

 

 

Анотація до книги «Механічний апельсин» Ентоні Берджес

З настанням сутінків у місті починають орудувати жорстокі банди підлітків. Такі ж, як Алекс і його друзі, вони промишляють розбоєм, грабують і гвалтують своє жахливе задоволення. Якось банда Алекса вирішує зірвати великий куш – пограбувати будинок однієї багатої бабусі. Але їхні плани зриваються, а Алекс потрапляє до в’язниці. Після двох років ув’язнення хлопцеві дають вибір — далі намагатися вижити як ув’язнений №6655321, або взяти участь у експериментальному лікуванні насильства. Не бажаючи більше терпіти знущань у камері і бажаючи знову повернутися на волю, Алекс обирає «лікування». Але експеримент, покликаний позбавити молоду людину жорстокості, виявляється далеко не найгуманнішим…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka