«Майже хороші хлопці» Дар’я Чайка

«Майже хороші хлопці» Дар'я ЧайкаНазва: Майже хороші хлопці
Письменник: Дар’я Чайка
Рік: 2024
Жанр: Комікси, Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «Майже хороші хлопці» Дар’я Чайка

У захопливій книзі «Майже хороші хлопці» Дар’я Чайка розповідає про складність стосунків, дружби і самопізнання. Головний герой, який є колишнім найкращим другом ґея Кіма, змушений стикнутися з непростою ситуацією, коли їхнє життя переплітаються з чутками, плітками та ненавистю учнів школи.

Поставлений перед безліччю питань, він шукає відповіді на те, чому його колишній друг не захищає себе від кривдників і чому він відділився від нього після багатьох років дружби. Проте, коли відповіді починають виявлятися, вони лише заплутують його ще більше, відкриваючи нові реалії і загадки, які потрібно розкрити.

Ця книга — це подорож у світ емоцій, дружби та самопізнання, де кожен герой, незалежно від своєї сексуальної орієнтації, шукає своє місце у складному світі підліткових відносин і власних переконань.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Майже хороші хлопці» Дар’я Чайка онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka

  1. Анна

    🌷

    Відповіcти