«Майстер корабля» Юрій Яновський

«Майстер корабля» Юрій ЯновськийНазва: Майстер корабля
Письменник: Юрій Яновський
Рік: 2024
Видавництво: Vivat
Жанр: Класична проза

 

 

 

Анотація до книги «Майстер корабля» Юрій Яновський

“Майстер корабля” Юрія Яновського — це захоплива подорож в атмосферне місто Одеса, де шторми з моря приносять не лише скажені вітри, а й відкриття, кохання та творчий неспокій. Українське кіно, як юнга на високій щоглі, втілюється в життя через витончену інтригу, романтику та дух свободи.

Молоді люди — режисер, художник, балерина, матрос — шукають себе в заплутаній мережі життєвих обставин та відносин. В їхніх долях переплітаються дружба, кохання, вірність і мужність. В романі Юрія Яновського відчувається сміливий дотик сучасності, де кожен персонаж — це окрема нотка, що вносить свою частинку в об’ємний музичний твір.

Запах моря, витончений смак вина “Кров землі”, портові дівчата і рибалки, таємниці кінофабрики та власник шхуни — усе це створює унікальний світ, де справжня любов і творчість визначають курс корабля життя. У романі представлені цензурні фрагменти та ранні варіанти, які додають новий вимір історії, роблячи книгу ще більш захоплюючою для читача.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Майстер корабля» Юрій Яновський онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka