«Майбутнє розуму. Наукові спроби осягнути, вдосконалити і підсилити інтелект» Мічіо Кайку

«Майбутнє розуму. Наукові спроби осягнути, вдосконалити і підсилити інтелект» Мічіо КайкуНазва: Майбутнє розуму. Наукові спроби осягнути, вдосконалити і підсилити інтелект
Письменник: Мічіо Кайку
Рік: 2020
Видавництво: Літопис
Жанри: Прикладна і науково-популярна література, Наука, Освіта, Зарубіжна освітня література, Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст

 

Анотація до книги «Майбутнє розуму. Наукові спроби осягнути, вдосконалити і підсилити інтелект» Мічіо Кайку

Книжка “Майбутнє розуму” – це науково-правдива й захоплива розповідь про неймовірні дослідження, що сьогодні ведуться в різних куточках світу й ґрунтуються на найновіших досягненнях нейробіології та фізики.

Автор доступно пояснює суть роботи мозку й показує, як технології майбутнього (наприклад, завантажування в мозок спогадів і нових навиків, боротьба з невиліковними на сьогодні хворобами, відкриття в робототехніці й астронавтиці, телепатичне спілкування і телекінез) змінять наше повсякденне життя.

Мічіо Кайку глибоко розуміє сучасну науку й пильно стежить за тенденціями її розвитку, тож читач має унікальну можливість зазирнути в майбутнє.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka