«Маркетинг 4.0. Від традиційного до цифрового» Філіп Котлер, Гермаван Катарджая, Іван Сетьяван

«Маркетинг 4.0. Від традиційного до цифрового» Філіп Котлер, Гермаван Катарджая, Іван СетьяванНазва: Маркетинг 4.0. Від традиційного до цифрового
Письменник: Філіп Котлер, Гермаван Катарджая, Іван Сетьяван
Рік: 2019
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Бізнес-книги

 

 

 

Анотація до книги «Маркетинг 4.0. Від традиційного до цифрового» Філіп Котлер, Гермаван Катарджая, Іван Сетьяван

Стрімкий розвиток цифрових технологій та їх поступове впровадження у підприємництво та маркетинг дає безліч переваг як бізнесу, так і споживачам. Про них ви зможете дізнатися, почавши читати онлайн популярну книгу «Маркетинг 4.0. Розворот від традиційного до цифрового. Технології просування в інтернеті абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Автори книги, провідні фахівці у галузі бізнес-розвитку Хермаван Картаджайя, Філіп Котлер та Айвен Сетіаван, розповідають про значення цифрових технологій для просування товарів та послуг.

Щоб зрозуміти, наскільки важливо для підприємців змінити своє ставлення до цифрових технологій, достатньо усвідомити, скільки часу люди проводять за спілкуванням у різних соціальних мережах. Автори книги вважають цю частину сучасного життя ефективним інструментом для залучення нових клієнтів та розширення бізнесу.

Літературна праця «Маркетинг 4.0» описує безліч методик, які допомогли десяткам відомих підприємців. Більшість із них були затятими прихильниками застарілих способів залучення нових клієнтів.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka