«Мара і Морок» Лія Арденk

«Мара і Морок» Лія АрденkНазва: Мара і Морок
Письменник: Лія Арденk
Рік: 2020
Жанри: Любовне фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Мара і Морок» Лія Арденk

Книга «Мара і Морок» Лії Арден, що увійшла до збірки «Смерть та Тіні» – яскравий приклад того, що в жанрі фентезі можна створити самобутню та цікаву історію навіть сьогодні. Ця книга відкриває собою серію й знайомить читача з правилами нового світу, в якому є багато загадкових та навіть моторошних речей. Витонченість та красу цього світу підкреслює стиль Арден, який є водночас легким, проте не позбавленим іскринки, яка запалює інтерес під час прочитання.

Історія починається з оповіді про те, ким насправді є мари в світі авторки. Це вид істот, схожих на головну героїню, яка мала шістьох сестер, але тепер вона залишилась одна. Їх створила богиня смерті і потойбічного світу – Морана, яку боялись та поважали всі, хто хоч раз чув про неї. Ця лиха слава передалась і її донькам, яких в час нужди благали про допомогу. Сприймаючи мар як богинь, їм вклонялись, у них благали та приносили дари. Проте одного дня все змінилось.

Коли блазні підняли повстання, їм, на їх думку, вдалося здолати страшне зло, що майоріло над ними. Здолавши всіх сестер Мар, доньок Морани, крім однієї, яка заприсяглася помститись за будь-яку ціну. Її боротьба тривала довго, але їй довелось шукати поплічників, які б змогли їй допомогти в цьому. Союзником в новій боротьбі стануть правителі Аракену – іншої фентезійної держави, що бореться з тими, хто вбив сестер головної героїні.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka