«Маніпулянтка» Іван Франко

«Маніпулянтка» Іван ФранкоНазва: Маніпулянтка
Письменник: Іван Франко
Рік: 2024
Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна проза, Класична проза, Українська проза

 

 

 

Анотація до книги «Маніпулянтка» Іван Франко

«Маніпулянтка» — це пронизливий взгляд на жіноче бачення через призму плоті та душі, якого так часто бракує в класичній літературі. Іван Франко відчиняє двері до внутрішнього світу жінки і розкриває перед читачем багатогранність її душі та досвіду.

У цій книзі він відважно доторкнувся до тем, які зазвичай вважаються табу: від сексуального рабства до кризи традиційного подружжя. Франко майстерно поєднує різні аспекти жіночої дійсності і викреслює образ сучасної, сильної жінки, яка намагається вибороти своє місце у світі, не зважаючи на всі перешкоди та випробування.

Через живу мову та динамічний сюжет, «Маніпулянтка» запрошує читача на захопливу подорож у світ жіночої емансипації, де кожен абзац — це крок до розуміння, а кожен персонаж — це віддзеркалення різноманіття жіночих образів.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Маніпулянтка» Іван Франко онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka