« Мами» Марія Матіос

« Мами» Марія Матіос
Назва: « Мами»
Письменник:Марія Матіос
Рік: 2023
Видавництво: А-ба-ба-га-ла-ма-га
Жанр: Сучасна Проза

 

 

 

Анотація до книги « Мами» Марія Матіос/h2>
Книга “Мами” Марії Матіос – це розповіді про найсильніший біль, який може спіткати жінку – втрату її дитини. Ця книга поглиблено досліджує трагедію материнства, коли втрачена дитина залишає залишає матір у прірві відчаю та безсилля.

Через історії п’яти різних жінок, Марія Матіос надає голос тим, хто стикнувся з найстрашнішим життєвим випробуванням. Кожна з цих жінок переживає втрату сина по-своєму, власними способами намагаючись подолати невимовний біль і безкрайню скорботу, які оселилися у її серці.

Марія Матіос в книзі “Мами” демонструє, як матері, хоч і різні за походженням і життєвим шляхом, об’єднані спільною долею, яка обрана їм без їхньої волі. Ця книга допомагає читачам зрозуміти глибину болю і розпачу, що властивий материнству в обличчі втрати.

“Мами” – це важка, драматична і надзвичайно важлива книга, яка викликає співчуття і примушує задуматися над цінністю родини, материнської любові і трагічною неможливістю врятувати дитину від долі. Ця книга глибоко порушує гострі соціальні та емоційні питання, що є актуальними в сучасному світі, і є невід’ємною частиною творчості відомої української письменниці.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Мами» Марія Матіос онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka