«Мама для принцеси» Уляна Пас

«Мама для принцеси» Уляна ПасНазва: Мама для принцеси
Письменник: Уляна Пас
Жанри: Сучасні любовні романи

 

 

 

 

Анотація до книги «Мама для принцеси» Уляна Пас

– Для початку я хочу, щоб ти оплатила хімчистку мого автомобіля. Довелося добряче забруднити його, поки перевозив тебе сюди. Ну і, по-друге, я знаю, що тебе звільнили з роботи.
– Я знайду гроші на хімчистку, – стискаю руки в кулаки, тому що заїхати по обличчю цього покидька хочеться з неймовірною силою.
– Не сумніваюся, – Денис складає перед собою руки, а я відчуваю, як від злості тремтить кожна клітинка тіла. – У мене є до тебе пропозиція, Маріє. Хочеш вислухати?
– Мені вже боятися? – іронічно питаю. Ну не можу я залишатися холоднокровною поруч з ним. Це просто вище моїх сил.
– Боятися варто мені, – бурчить і підводиться на ноги. Повільно обходить стіл і зупиняється навпроти мене. – Чесно кажучи, я зовсім не в захваті від того, що збираюся тобі запропонувати.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka