«Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей» Любомир Остапів

«Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей» Любомир ОстапівНазва: Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей
Письменник: Любомир Остапів
Рік: 2020
Видавництво: Yakaboo Publishing
Жанри: Сучасна українська література, Дитяча психологія, Секс і сімейна психологія, Виховання дітей, Психологія

 

Анотація до книги «Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей» Любомир Остапів

Коли розпочинати розмовляти з дітьми про гроші? Як краще давати кишенькові гроші? Як пояснити, що таке сімейний бюджет? Скільки і куди потрібно відкладати для якісної освіти? Як виховати свою дитину фінансово успішною?

У цій книжці зібрано головне з досвіду провідних західних фахівців, а також із десятків статей щодо фінансової грамотності. Автор наводить адаптовані ігрові вправи та історії, якими можуть скористатися українські батьки.

«Малюк та Бюджет» – це огляд семінарів, курсів, книжок, мультиків, фільмів, історій на тему дитячих фінансів і підприємництва. Це розмови з українськими батьками різного достатку, яких об’єднав позитивний досвід у навчанні власних дітей і готовність його оприлюднити.

Якщо батьки володітимуть цією інформацією, то діти навчаться розумно управляти своїм грошима протягом усього життя.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka