«Маламандер. Легенди Морського Аду. Книга 1» Томас Тейлор

«Маламандер. Легенди Морського Аду. Книга 1» Томас ТейлорНазва: Маламандер. Легенди Морського Аду. Книга 1
Письменник: Томас Тейлор
Рік: 2020
Жанри: Зарубіжне фентезі, Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «Маламандер. Легенди Морського Аду. Книга 1» Томас Тейлор

Хоча Герберту Лемону лише одинадцять років, він уже працює на столі знахідок готелю «Гранд Наутілус». Якось перед ним постає особливе завдання: повернуть не втрачену річ — а дівчинку, яка увірвалася до його комірчини. Батьки Вайолет зникли дванадцять років тому, коли вона була не дітям. Герберт і Вайолет беруться знайти хоч якісь зачіпки… які приводять їх до легенди про моторошний маламандер. Чи справді міфічний і страшний маламандер повернувся до Морського Аду? “Маламандер” – перша книга в серії “Легенди Морського Ада” британського дитячого письменника та ілюстратора Томаса Тейлора. Тож пригоди тільки починаються!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

 

Оцініть статтю
E-Biblioteka