«Макова війна. Книга 1» Ребекка Куанг

«Макова війна. Книга 1» Ребекка КуангНазва: Макова війна. Книга 1
Письменник: Ребекка Куанг
Рік: 2021
Видавництво: Жорж
Жанр: Фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Макова війна. Книга 1» Ребекка Куанг

У захопливій епопеї “Макова війна. Книга 1” Ребекки Кванг відбувається неймовірне. Жинь, сирота з глухої провінції, робить неможливе — вдається вступити до загальноімперського військового училища, успішно склавши важкий іспит Кедзю. Це несподіванка для всіх, хто знаходиться поза межами її собору — від екзаменаторів, здивованих винятковими здібностями сільської дівчини, до опікунів, що планували використовувати її власність для торгівлі опіумом. Але це також новий початок для Жинь, яка відчуває себе вільною від усього, що обмежувало її життя.

Жинь вирішує встояти перед потужними ворогами та використати будь-яку можливість залишитися в військовій академії Сінеґард. Проте, розкриваючи в собі схильність до шаманізму та встановлюючи зв’язок із богом вогню, вона відкриває джерело сили, яка може бути як благословенням, так і прокляттям. Її шлях неспокійний, адже вона стає учасницею не лише військових тренувань, але й великої імперської війни, де герої і боги стикаються в епічних битвах.

Ребекка Кванг виткнула неймовірний світ, де майстри бойових мистецтв, філософські генерали і боги взаємодіють у вирі величезної переосмисленої історії Азії. Її слова линуть як маковий пелюстковий дощ, впливаючи на читача своєю красою та напруженою драмою.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Макова війна. Книга 1» Ребекка Куанг онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka