«Ловець Тіні» Донато Каррізі

«Ловець Тіні» Донато КаррізіНазва: Ловець Тіні
Письменник: Донато Каррізі
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Трилери, Детективи, Поліцейські детективи, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Ловець Тіні» Донато Каррізі

У захопливому детективному трилері “Ловець Тіні” Донато Каррізі, Рим стає ареною для епічного протистояння між світлом і темрявою. Маркус, спеціаліст із виявлення аномалій, обдарований надзвичайним даром вбачення зла у найдрібніших деталях кримінальних справ. Разом із Сандрою, інспекторкою-криміналісткою, яка зберігає сліди злочинів на фотографіях, вони об’єднують свої сили, коли Рим потопає у вихор жахливих вбивств і невимовної небезпеки.

Невідомий ворог, що чатує в тіні, загрожує місту, а Маркусу та Сандрі доведеться розгадати заплутані сліди без конкретних доказів і вказівок. Подорожуючи складними шляхами Римського Архіву Гріхів і ризикуючи зустрітися з самим Дияволом, вони поглиблюються у темну таємницю, де кожен крок призводить до відкриття нового рівня напруги.

“Ловець Тіні” – це історія про неймовірне протистояння, де відмінність між добром і злом стає дуже тонкою. Заплутана сюжетна лінія, динамічний розвиток подій і загадковий аурою римського міста роблять цей роман найкращим вибором для тих, хто шукає захопливе читання в жанрі детективу.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ловець Тіні» Донато Каррізі онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka