«Ловець повітряних зміїв» Халед Хоссейни

«Ловець повітряних зміїв» Халед ХоссейниНазва: Ловець повітряних зміїв
Письменник: Халед Хоссейни
Рік: 2021
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Книги для підлітків, Виховання дітей, Психологія

 

 

 

Анотація до книги «Ловець повітряних зміїв» Халед Хоссейни

У захоплюючому романі “Ловець повітряних зміїв” Халеда Хоссейні ми занурюємося в світ афганської діаспори, де тіні минулого поєднуються з відданістю і пошуком власного “я”.

Для хлопчика на ім’я Амір доля виявилася випробуванням мужності, що переслідувало його протягом усього життя. Подія з дитинства, коли він став свідком жахливого вчинку і залишив Гассана, свого вірного друга, на милість і гнів долі, перетворилася на тяжке брем’я його вини.

Роман переносить нас через Афганістан і Америку, де Амір шукає шлях до самопрощення та внутрішнього спокою. Його подорож стає пошуком справжнього сенсу життя, шляхом до врегулювання внутрішніх конфліктів і знайомства зі своїми найглибшими демонами.

Це не лише історія про виправдання і самопрощення, але й про важливість вірності своїм ідеалам і друзям у кожному випробуванні. Роман, який став справжнім літературним явищем, викликає найглибші емоції і залишає читача під враженням ще довго після останньої сторінки.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ловець повітряних зміїв» Халед Хоссейни онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka