«Ловець повітряних зміїв» Халед Госсейні

«Ловець повітряних зміїв» Халед ГоссейніНазва : Ловець повітряних зміїв
Письменник : Халед Госсейні
Рік : 2003
Жанри : Сучасна зарубіжна література, Сучасна проза.

 

 

 

Анотація до книги «Ловець повітряних зміїв» Халед Госсейні

Прониклива, що пробирає  до  самого  внутрі  історію  про  дружбу  і  вірністьпро  зраду  і  спокутуНіжний , іронічний і  сентиментальний  роман  Халеда  Хоссейні  нагадує  мальовниче  полотнояке  можна  розглядати  нескінченно .
Історія  розгортається  у  довоєнному  Кабулі  1970 – хУ  цьому  чарівному  місті , що переливається всіма відтінками золота і блакити, живуть  два хлопчики  погодка, Амір  і ХасанОдин належав до місцевої аристократіїінший  –  до  зневаженої меншини. У  одного батько був гарний і важливийу іншого  –  кульгавий  і  жалюгідний            Пан  і  слугапринц  і  жебраккрасень  та  калікаАле  не  було  на  світі  людей  ближченіж  ці  два  хлопчикиНезабаром кабульська іділія  змінилась на грізні бурі. І хлопчиків, наче двох паперових зміїв, підхопити ця  буря  і  розки  дає  в  різні  бокиУ  кожного  своя  долясвоя  трагедіяале  вонияк  і  в  дитинстві , пов’язаний  міцними  узами.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka