«Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» Віктор Еміль Франкл

«Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» Віктор Еміль ФранклНазва: Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі
Письменник: Віктор Еміль Франкл
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Зарубіжна психологія, Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст, Психоаналіз / Психотерапія

 

 

 

Анотація до книги «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» Віктор Еміль Франкл

Віктор Франкл — всесвітньо відомий психіатр, психотерапевт, філософ. 1942 року він потрапив до концтабору, де на нього чекали голод, приниження, хвороби, постійна загроза життю. Аналізуючи свою поведінку та поведінку інших в’язнів, Франкл віднайшов стратегії, що утримують людину над прірвою, захищають розум від божевілля та надають сенс життю. Свій жахливий досвід виживання він описав у книжці, яка допомогла мільйонам людей віднайти себе та змінити життя. Віктор Франкл доводить, що тільки-но людина знаходить сенс свого існування, вона отримує сили, щоб здолати будь-які випробування.Поради людини, яка зазнала нелюдських випробувань, варті того, щоб бути почутими.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka