«Людина у високому замку» Філіп Кіндред Дік

«Людина у високому замку» Філіп Кіндред ДікНазва: Людина у високому замку
Письменник: Філіп Кіндред Дік
Рік: 2017
Жанри: Фантастика

 

 

 

Анотація до книги «Людина у високому замку» Філіп Кіндред Дік

Американського фантаста Філіпа К. Діка недаремно називають «культовим руйнівником реальності». Тільки у його творах вигадка непросто віртуозно сплітається з дійсністю, а й часто стає єдиною причиною існування останньої.
1962 рік. Минуло п’ятнадцять років з того часу, як Друга світова війна завершилася перемогою Гітлера та країн Осі. На території США утворені німецькі та японські колонії, населення Африки майже повністю зазнало знищення через невідповідність стандартам расової чистоти, а СРСР було окуповано ще 1941 року.
Саме в цей лихоліття письменник Готорн Абендсен створює фантастичний роман «Коли наїсться сарана», в якому союзники з антигітлерівської коаліції виграли війну. Твір настільки сильний, що книгу забороняють у самій Німеччині та на території її колоній. Але саме цей роман наштовхне героїв на думки про організацію Опору…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka