«Людина, що хотіла бути щасливою» Лоран Гунель

«Людина, що хотіла бути щасливою» Лоран ГунельНазва: Людина, що хотіла бути щасливою
Письменник: Лоран Гунель
Рік: 2020
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Зарубіжні пригоди

 

 

 

Анотація до книги «Людина, що хотіла бути щасливою» Лоран Гунель

Кожна людина мріє здобути щастя. Але іноді ця мрія так ніколи і не втілюється в життя. Нам постійно заважають якісь зовнішні обставини, на перший погляд непереборні. Юліан, герой роману Гунеля, молодий, здоровий, добрий собою і… відчайдушно невдоволений своїм життям, хоча об’єктивно йому ніщо не заважає бути щасливим. Опинившись на Балі, він потрапляє в загублене серед тропічних лісів село, де знайомиться зі старим цілителем на ім’я Сантьянг. Про нього острові ходять легенди. Мудрий старець лікує не тіло, а душу людини. І йому відома істина, здатна змінити весь світ навколо нас: те, у що ми віримо, стає нашою реальністю та визначає наше життя.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka