«Людина-Павук. Новий Початок» Делайла С. Доусон

«Людина-Павук. Новий Початок» Делайла С. ДоусонНазва: Людина-Павук. Новий Початок
Письменник: Делайла С. Доусон
Рік: 2020
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Зарубіжне фентезі, Зарубіжні дитячі книги, Комікси

Анотація до книги «Людина-Павук. Новий Початок» Делайла С. Доусон

Пітер Паркер бився зі смертоносними лиходіями й легендарними героями, та найбільшим викликом у його житті, напевно, стала старша школа. На щастя, він намагається досягти успіху не без допомоги нових друзів: Майлза Моралеса та Ґвен Стейсі! «Новий початок» — ідеальна можливість для юних читачів поринути в ці нові пригоди Людини-Павука та його приголомшливих друзів!