«Людина, яка “хакнула” ринок. Як Джим Саймонс розпочав квантову революцію» Грегорі Цукерман

«Людина, яка “хакнула” ринок. Як Джим Саймонс розпочав квантову революцію» Грегорі ЦукерманНазва: Людина, яка “хакнула” ринок. Як Джим Саймонс розпочав квантову революцію
Письменник: Грегорі Цукерман
Рік: 2021
Видавництво: Book Chef
Жанр: Біографії і Мемуари

 

 

Анотація до книги «Людина, яка “хакнула” ринок. Як Джим Саймонс розпочав квантову революцію» Грегорі Цукерман

Неймовірна історія таємничого математика, який завдяки розробленим алгоритмам заробив 23 мільярди доларів. Джим Саймонс — видатний фінансист, засновник інвестиційної компанії Renaissance Technologies, математик, академік, меценат і найуспішніший інвестор за версією The Economist. Жоден інший інвестор — Уоррен Баффет, Пітер Лінч, Рей Даліо, Стів Коен чи Джордж Сорос — не досягнув його рекорду.

Спираючись на безпрецедентну можливість доступу до Саймонса, журналіст із Wall Street Journal Ґреґорі Зукерман розповідає захопливу історію того, як математик і колишній хакер опанував фінансовий ринок. «Людина, яка хакнула ринок» — це портрет сучасного Мідаса, який на власний розсуд змінив фінансовий ринок, але не спрогнозував, як це може вплинути на його компанію та країну. Алгоритми обробки даних від Саймонса змінили фінансовий світ назавжди.

Як це відбувалося і що ця революція означає для нас усіх — читайте у книзі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka