«Люби своє життя» Софi Кiнселла

«Люби своє життя» Софi КiнселлаНазва: Люби своє життя
Письменник: Софi Кiнселла
Рік: 2023
Видавництво: КМ-БУКС
Жанр: Сучасна проза, Любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Люби своє життя» Софi Кiнселла

“Люби своє життя” Софі Кінселли — це емоційна подорож у світ любові, втрат, та невичерпного потенціалу для самовідкриття. Коли Ава та Метт перетинають свої шляхи на письменницькому ретриті в спокійній Італії, їхня зустріч перетворюється на бурхливий роман, де кожен момент наповнений енергією та невідомістю.

Ава, життєрадісна та ексцентрична письменниця, та Метт, серйозний та загадковий журналіст, представляють різні світи, але в їхній взаємині пробуджується несподівана хімія. Читачі пірнають у калейдоскоп емоцій, від радості до болю, від сміху до сльоз.

Через кожну сторінку авторка розкриває перед читачами важливість любові, самовдосконалення та уміння цінувати кожен момент. “Люби своє життя” — це не просто роман, це своєрідний карусель емоцій, яка залишає за собою слід у серці кожного, хто сміливо заглядає в світ відвертої любові.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Люби своє життя» Софi Кiнселла онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka