«Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки» Анна Топіліна

«Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки» Анна ТопілінаНазва: Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки
Письменник: Анна Топіліна
Рік: 2021
Видавництво: Yakaboo Publishing
Жанр: Саморозвиток, Мотивація, Особистісний ріст

 

 

 

Анотація до книги «Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки» Анна Топіліна

Книга “Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки” Анни Топіліної — це відверта, влучна та важлива розмова про сучасні стосунки та уявлення про них. Авторка вирушає у подорож через сучасний культурний ландшафт, де патріархальні стереотипи, некоректні уявлення та токсичні міфи простежуються крізь призму її особистого досвіду.

Задаючи гострі питання та аналізуючи власні переживання, Топіліна розкриває проблеми, з якими стикаються жінки в побудові відносин, допомагаючи читачам розібратися у сучасному складному світі міжособистісних відносин. Книга не лише розкриває шкідливі уявлення, але й надихає на перегляд стосунків та створення здорових партнерств.

Читаючи “Люби без ілюзій”, ви отримаєте не тільки поглиблене розуміння власного досвіду, але й знаряддя для побудови здорових, взаємоповагайучих та емпатичних стосунків у своєму житті.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки» Анна Топіліна онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka