«Любов на лінії вогню (збірник)» Васіліса Миколаївна Трофимович

«Любов на лінії вогню (збірник)» Васіліса Миколаївна ТрофимовичНазва: Любов на лінії вогню (збірник)
Письменник: Васіліса Миколаївна Трофимович
Рік: 2016
Видавництво: Фолио
Жанри: Книги про війну, Сучасна українська література, Сучасні любовні романи

 

 

Анотація до книги «Любов на лінії вогню (збірник)» Васіліса Миколаївна Трофимович

У збірці Васіліси Трофимович, чарівної дівчини зі сталевим характером бійця, сплелися разом реальні події, документальні факти і справжні почуття. Почуття на лінію вогню, які увібрали і високу любов — до жінки, родини, країни, і зраду, і розпач, і тугу за загиблим щастям. У кожному оповіданні книжки «Любов на лінії вогню» дніпропетровської письменниці, журналіста, колишнього прес-офіцера добровольчих формувань, яка понад півтора року провела в АТО разом зі своїми героями, читачі знайдуть щирість, реальний патріотизм і дійсне прагнення до кращого майбутнього нашої України.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka