«Любов, дідусь і помідори» Наталія Ясіновська

«Любов, дідусь і помідори» Наталія ЯсіновськаНазва: Любов, дідусь і помідори
Письменник: Наталія Ясіновська
Рік: 2021
Жанри: Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «Любов, дідусь і помідори» Наталія Ясіновська

— Мені хотілося написати світлу історію про непросту ситуацію — адже книжки відображають життя. А наше життя – це не завжди запаморочливі пригоди та веселощі. Трапляється, близькі люди тяжко хворіють. Ось і в Олеси дідусь захворів на рак. Кілька років тому з ним боровся мій батько, і хоч зараз він не такий міцний, як до хвороби, та все ж тато вийшов переможцем. Як і Олесин дідусь. Це історія про болі, переживання, сумні думки і безсилля через те, що ти не можеш нічого змінити. Це і про мене також.

Це історія про сучасну дівчинку-підлітка Лесю, яка живе цілком звичайним життям. Але одного разу для Лесі все кардинально змінюється: вона дізнається, що її дідусь має рак. Вчитель пропонує їй розпочати ведення шкільного блогу, де можна буде ділитися своїми переживаннями.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka